Diva Arte 

Я хочу тут работать
×

Diva Arte 

Весь спектр діяльності студії – це ексклюзивні продукти на основі ручної праці. Дизайнери та майстри мають значний досвід для задоволення будь-яких Ваших бажань та реалізації найскладніших художніх та технічних рішень.


Продукти вітражного мистецтва. Техніка Тіффані на основі вітражного скла провідних світових виробників (США та Європи) для декорування всіх можливих областей інтер’єру: в двері та меблеві фасади, люстри, лампи, бра, стелі (з підсвіткою), ніші (з підсвіткою), міжкімнатні перегородки, шафи-купе, дзеркала. В цьому напрямку ми можемо за-пропонувати самостійні ком-плексні дизайнерські рішення (наприклад, вибирається пев-ний художній напрямок, тема-тика, сюжет (приміром вино-гради, бамбуки, каштани, афри-канські мотиви, тощо – можливо все!!), який вміло вводиться в Ваш інтер’єр і часто стає визначним елементом непо-вторного, затишного житла чи офісу.

Фацетні композиції. складаються з окремих елементів, краї кожного з яких підточені під кутом, і є дуже привабливими для декорування частин інте-р’єру, де присутня велика площа скла (вікна-портали, двері на терасу, балкон, тощо), при цьому не останню роль відіграє ціна проекту в пере-рахунку на м2, яка менша в рази по відношенню до техніки Тіффані.

Мозаїка та панно керамічні та на основі вітражного скла.  Можлива реалізація будь-якої складності малюнку та розмірів окремої „плиточки” мозаїчного панно. Звичайно ж можливе розбиття картини й під цілісні керамічні плитки, що є надзвичайно привабливою альтернативою звичному деко-руванню ванних кімнат чи кухонь.